Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - Oddział Wrocławski
The Polish Tourists and Country Lovers's Society - Wroclaw Division
Polnische Gesellschaft fur Touristik and Heimatkunde - Breslauer Section
Association Polonaise pour la Tourisme et la Decouverte du Pays - Section de Wroclaw

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze
Oddział Wrocławski

Oddział odznaczony Złotą Honorową Odznaką PTTK
Odznaką honorową Ministerstwa Sportu i Turystyki
"Za zasługi dla Turystyki"

Wrocławski Klub Piechurów proponuje


Propozycje na luty 2020 r.

 

DniaTrasa wycieczki, przewidywana długość trasyMiejsce i godzina zbiórki
1.02.2020
sobota
Żarów – Morawa – Strzegom. 16 km.
Prowadzi Iwona Etynkowska.
Dworzec Główny PKP godz. 8.00 (odjazd 8.23)
8.02.2020
sobota
Miłkowice - Dobroszów - Chojnów. 16 km.
Szlakiem II Armii Wojska Polskiego
Prowadzi Stanisław Bobowiec
Dworzec Główny PKP godz.7.20 (odjazd 7.43)
9.02.2020
niedziela
Borowa Oleśnicka - Kamień - Długołęka. 12 km.
Prowadzi Janusz Kaczmarek.
Dworzec Główny PKP godz. 8.00 (odjazd 8.18)
15.02.2020
sobota
Ścinawka Średnia - Kościelec Sanktuarium - Góra Wszystkich Świętych - Góra Św. Anny - Nowa Ruda - Zdrojowisko. 16 km.
Prowadzi Artur Hejna
Dworzec Główny PKP godz.5.40 (odjazd 5.58)
16.02.2020
niedziela
Długołęka - Szczodre - Budziwojowice - Bąków - Szczodre (petla). 15 km.
Prowadzi Anna Woźnicka
Galeria Dominikańska-przyst. autob. nr 904 na przeciwko koscioła godz. 8.20 (odjazd 8.30)
22.02.2020
sobota
Miękinia - Zamek w Wojnowicach - Brzezinka Średzka. 15 km.
Szlak im. Dr Bronisława Turonia
Prowadzi Iwona Kowalczyk.
Dworzec Główny PKP godz.8.10 (odjazd 8.30)
23.02.2020
niedziela
Osobowice - Widawa - Sołtysowice. 15 km.
Prowadzi Bożena Frankowska.
Osobowice - petla tramw. linii 14,24 godz.9.30
29.02.2020
sobota
Niemcza - Żelowice - OSTRA GÓRA (360 m n.p.m.) - Przerzeczyn Zdrój. 18 km.
Prowadzi Alina Ogrodowczyk.
ul. Dawida godz.7.50 (odjazd 8.00)

UWAGA! Uczestnicy wycieczek członkowie PTTK z opłaconą składką PTTK za 2019 roku, są objęci ochroną ubezpieczeniową firmy ERGO HESTIA S.A. od NNW. Pozostali uczestnicy powinni ubezpieczyć się we własnym zakresie.
Spotkania uczestników wycieczki na Dworcu Głównym PKP przy kasach o wyznaczonej godzinie. Prosimy o wcześniejsze sprawdzanie rozkładu jazdy pociągów.

Propozycje na styczeń 2020 r.<

 

DniaTrasa wycieczki, przewidywana długość trasyMiejsce i godzina zbiórki
1.01.2020
środa
Osobowice – Kaplica – Las Osobowicki – wał nad Odrą – Osobowice. 8 km.
Świętowanie Nowego Roku przy ognisku
Prowadzi Anna Woźnicka.
Osobowice - pętla tramw. linii nr 14, 24, godz. 11.00
4.01.2020
sobota
Wilczków – Muzeum Powozów w Galowicach - Żórawina.10 km
Prowadzi Iwona Kowalczyk.
Przystanek autob. na przeciwko „EUREKI” przy ul. Kołłątaja, godz. 8.50 (odjazd 9.10)
5.01.2020
niedziela
Wielka Wyspa: Biskupin – Sępolno – Zalesie – Zacisze. 11 km.
Prowadzi Bożena Frankowska.
Przyst. tramw. „zooloogród” linni 1,2,4,10, godz. 10.00.
11.01.2020
sobota
Zgorzelec i Görlitz.
Szlakiem II Armii Wojska Polskiego
Prowadzi Stanisław Bobowiec.
Dworzec Gł. PKP, godz. 5.45 (odjazd 6.05)
12.01.2020
niedziela
Pęgów – Lesiste Wzgórze – Wilczyn – Kowalska Góra – Oborniki Śląskie. 14 km.
Prowadzi Janusz Kaczmarek.
Dworzec Gł. PKP, godz.8.15 (odjazd 8.42)
18.01.2020
sobota
Koźmice – Szklary – Bobolice – Ząbkowice Śląskie. 14 km.
Prowadzi Alina Ogrodowczyk.
ul. Dawida, godz.7.50, (odjazd 8.00)
19.01.2020
niedziela
Gorzuchów – wieża Grodziszcze – Ścinawka Średnia – Kapitanowo– Sarny – Nowa Ruda. 23 km.
Prowadzi Artur Hejna.
Dworzec Gł. PKP, godz. 5.40 (odjazd 5.58)
25.01.2020
sobota
Chełmek Wołowski – Toszowice – Stara Rudna – Rudna Miasto. 16 km.
Prowadzi Iwona Etynkowska.
Dworzec Główny PKP, godz. 8.30, (odjazd 8.48)

UWAGA! Uczestnicy wycieczek członkowie PTTK z opłaconą składką PTTK za 2019 roku, są objęci ochroną ubezpieczeniową firmy ERGO HESTIA S.A. od NNW. Pozostali uczestnicy powinni ubezpieczyć się we własnym zakresie.
Spotkania uczestników wycieczki na Dworcu Głównym PKP przy kasach o wyznaczonej godzinie. Prosimy o wcześniejsze sprawdzanie rozkładu jazdy pociągów.