Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze - Oddział Wrocławski
The Polish Tourists and Country Lovers's Society - Wroclaw Division
Polnische Gesellschaft fur Touristik and Heimatkunde - Breslauer Section
Association Polonaise pour la Tourisme et la Decouverte du Pays - Section de Wroclaw

Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze
Oddział Wrocławski

Oddział odznaczony Złotą Honorową Odznaką PTTK
Odznaką honorową Ministerstwa Sportu i Turystyki
"Za zasługi dla Turystyki"

Biuro Programowe

czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 16.00, w środy do 17.00, w miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień) w godz. 9.00 do 16.00

tel. 713430344, 713433044, e-mail biuro@pttk.wroclaw.pl

Biuro prowadzi: sprawy członkowskie, sprzedaż wydawnictw turystycznych i materiałów programowych, zapisy na imprezy turystyki kwalifikowanej.

Zapraszamy wszystkich chętnych na imprezy turystyki kwalifikowanej organizowane przez komisje problemowe i kluby specjalistyczne.

Proponujemy:

   Urocze rajdy młodzieżowe oraz sobotnio-niedzielne wycieczki krajoznawcze Wrocławskiego Klubu Piechurów "Perpedes". Zebrania Klubu: 1 i 3 wtorki miesiąca, godz. 18.00
  Znane z doskonałej organizacji spływy  kajakowe Wrocławskiego Klubu Wodniaków "Wiadrus".   Zebrania Klubu: 2 i 4 wtorki miesiąca, godz 18.00 (zobacz też: link poniżej).
  Podszyte wiatrem, a wymagające niezłych umiejętności rejsy i obozy żeglarskie Klubu Żeglarskiego "Eol". Zebrania Klubu: 1 i 3 poniedziałki miesiąca, godz. 18.00.
  Łączące krajoznawstwo z elementami sportowej rywalizacji wyprawy zimowe Klubu Turystyki Narciarskiej "Psie Pole".  Zebrania Klubu: poniedziałki, godz. 16.00 (zobacz też: link poniżej).
  Słynne wyrafinowanym pięknem i bogatą historią często zapomnianych miejsc wycieczki przewodników: miejskich, sudeckich i dolnośląskich.  Kontakt z klubami: poniedziałki i środy, godz. 18.00
  Ciekawe prelekcje, przeźrocza, spotkania krajoznawców, organizowane przez komisje problemowe i kluby specjalistyczne. Informacje o spotkaniach w gazetach wrocławskich. I nasza specjalna propozycja dla zmotoryzowanych:

 

Zaparkuj i chodź z nami!