kolejna edycja rajdów narciarskich KTN "Psie Pole" 

Kolejna Edycja Narciarskich Rajdów Sudeckich

Dwudziestym piatym,  jubileuszowym, Ogólnopolskim Sudeckim Rajdem Narciarskim– KTN-u "Psie Pole", w jednym z ostatnich nieprzewędrowanych wspólnie  pasm Sudetów - w Masywie Ślęży - zamknęliśmy cykl wędrówek po poszczególnych pasmach sudeckich pod wieloletnią, troskliwą opieką Komandora i Twórcy Rajdu - Jurka Zarębskiego.
Jurek przekazał nam pałeczkę; postanowiliśmy  kontynuować wspólne wędrowanie, skupiając się w kolejnej edycji Rajdów na rozwinięciu pomysłu, lansowanego od kilku już sezonów, zimowego - i jeśli tylko warunki pozwolą - narciarskiego, zdobywania regionalnej odznaki "KORONA SUDETÓW" zaproponowanej przez Komisję Turystyki Górskiej  Wrocławskiego PTTK.  
Dla szybkiego zorientowania się co to takiego :-), polecamy stronę encyklopedii Wikipeda, której już dorobiła się  odznaka  Korona_Sudetów. 

Winni jesteśmy jeszcze wyjaśnienie tym wszystkim, którzy ze zdziwieniem patrzą na tytuł naszego rajdu z tego cyklu: Sudety: Jeleniogórskie, Wałbrzyskie i Kłodzkie to podział polskiej części Sudetów stosowany przy punktacji i zdobywaniu dużych odznak GON;
Sudety: Zachodnie, Środkowe, Wschodnie oraz Przedgórze Sudeckie to aktualny podział fizjograficzny tych gór.
Punkty widzenia...... polemiki....... zaszłości historyczne ...... pozwoliliśmy sobie w nazwie rajdu użyć tego pierwszego podziału  - nie wszystkim to się podoba, ale.....
my jak co roku, zapraszamy na narciarskie wędrowanie po sudeckich szczytach, dolinach  i przełęczach - drogach i bezdrożach, gdzie słońce, wiatr i zimowe pejzaże urzekają nas i cieszą niezmiennie, od lat.

Będziemy też chcieli kontynuować pomysł rajdowych plakietek - które nawiązywałyby do dotychczasowych  Jurkowych śnieżynek, choć będą też zawierały nowy element korony :-) 

  [Rozmiar: 1405190 bajtów]

[Rozmiar: 101381 bajtów]

  To plakietki ze wszystkich  dotychczasowych  rajdów,  poniżej kolejne rajdy z nieco zmienionym pomysłem -

 wpisaliśmy koronę Sudetów:

[Rozmiar: 85319 bajtów]

[Rozmiar: 61269 bajtów]

[Rozmiar: 53098 bajtów]

[Rozmiar: 10726 bajtów]

[Rozmiar: 7777 bajtów]

[Rozmiar: 10238 bajtów]